Студенти УГІ взяли участь у журналістському форумі “Новомедіа”

Студенти УГІ взяли участь у журналістському  форумі “Новомедіа”

11-12 листопада у Києві проходив щорічний  форум “Новодеміа”, який організовує відомий журналіст Руслан Кухарчук. Від ранку до вечора кожен охочий міг отримувати велику кількість інформації, яка торкалась теми медіа у нашій країні.

Студенти УГІ теж змогли долучитися до цього заходу та дізналися багато цікавого. Головний постулат форуму “Свободу – слову!”. Захід був присвячений актуальній темі сьогодення – знеціненню багатовікових цінностей не лише у журналістиці, але і у суспільстві загалом. Акцент був зроблений на тому, що кожне слово має бути вільним. Люди мають право на те, аби їхні погляди та думки існували.

Крім важливих соціальних питань на форумі можна було дізнатися про різноманітні секрети в журналістській діяльності: як бути впевненим у кадрі, що робити, коли все іде не по плану, що зробити, щоб глядач переглянув саме твою програму тощо.

Крім обговорення актуальних тем, форум дав можливість кожному учаснику познайомитися з відомими успішними журналістами України: Оксаною Гутцайт, Валерією Сєргєєвою, Костянтином Стогнієм, Ольгою Веремій. Крім журналістів на форумі були присутні фотографи, які розповідали про те, як через фото передати будь-які емоції людини. Студенти могли ставити запитання, просили дати декілька порад стосовно того, як досягти успіху в журналістиці, а також фотографувались і просто спілкувалися зі спікерами форуму.

У кожного залишилось лише море емоцій та бажання знову побувати на подібному заході. “З’явилася ще більша мотивація вчитися, отримувати знання, щоб стати такими, як ті, хто сьогодні виступав на сцені”, – ділиться своїми враженнями студентка першого курсу Діана Мілько. І справді, після великої кількості виступів, історій про те, що досягти успіху реально, хочеться рухатися лише вперед.

Надія Ярова