Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

Студенти вчилися фінансовій грамотності, граючи в гру

Студенти вчилися фінансовій грамотності, граючи в гру

Який сенс може бути в іграх? І як через це можна допомогти вирішити фінансові проблеми? 22 лютого Студентська рада провела тренінг з фінансової грамотності «Щурячі перегони» на основі книги «Багатий тато, бідний тато» Роберта Кіосакі. Організатори обіцяли навчити учасників гри 12 правилам фінансової грамотності, розповісти, чого можна досягти за 5 років та надати нові ідеї для розвитку. В кінці тренінгу присутні отримали пам’ятку «12 важливих правил фінансової грамотності».

Тренінг проходив у формі гри, мета якої – заробити певну кількість грошей, аби придбати мрію. Кожен гравець будував власний фінансовий потік, дехто навіть організував бізнес з продажу квітів. Гроші можна було здобути як і у житті: пасивно чи активно.

Цінність часу в цій грі відчувається дуже високо через те, що потрібно багато думати наперед, аналізувати кожну пропозицію, правильно формувати бюджет, допомагати друзям у складних ситуаціях.

Один з гравців В’ячеслав Ільченко розповів, чому йому сподобалася подача інформації у формі гри:

«Незважаючи на те, що гра досить тривала і займає велику кількість часу (ми грали близько 4 годин), вона наочно показує фінансовий аспект і дозволяє віртуально прожити ще одне життя. В процесі гри можна засвоїти для себе багато різних нюансів управління фінансами, таких як формування бюджету, пасивний і активний види доходу, непередбачені витрати, грошовий потік і т.д.

Якщо порівняти між собою такі види подачі інформації, як розповідь і гра, то останній буде мати ряд переваг.

По-перше, інтерактивне навчання, тобто учасник має можливість сам безпосередньо взаємодіяти з ігровими елементами.

По-друге, можливість власного вибору розвитку тієї чи іншої ігрової ситуації.

По-третє, всі гравці є активними, залученими в процес учасниками, а не пасивними слухачами.

Тому час, проведений в цій грі, цілком компенсується якісно поданою інформацією».

«Ми начебто граємо, але в грі використовуються принципи, дотримуючись яких ти станеш успішнішим», – розповів про важливість гри Богдан Шафаренко, один із організаторів.

Веніамін Степанюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *