Студенти-журналісти відвідали школи з профорієнтаційними виїздами

Протягом минулого тижня журналісти 1-го та 2-го курсів здійснювали профорієнтаційні виїзди для учнів старших класів. Студенти побували у 17 школах Бучі, Ірпеня, Гостомеля та Коцюбинського. Всього було організовано 2 команди, по чотири людини в кожній. Виїзди проводилися під керівництвом викладачів кафедри Людмили Лозової, Сергія Ружновського та Світлани Петренко.

Метою профорієнтаційних виїздів було проінформувати учнів випускних класів про УГІ та кафедру журналістики. Розповідали про переваги Інституту, про те, що тут навчають студентів бути морально стійкими, з чіткими принципами, які будуть руйнувати стереотип «неправдивого журналіста». Виступи студентів супроводжувалися відеороликами та фото презентаціями.

Також учнів запросили на День відкритих дверей  УГІ, що відбувся 22 березня, та на День журналіста, який планують провести 5 квітня.

Вкінці зустрічей школярі та учителі ставили питання про Інститут, які їх цікавили. Ділячись враженнями, діти зазначили, що мають бажання відвідати УГІ, щоб побачити студентське життя наживо.

Адміністрація та учителі шкіл висловлювали подяку студентам, які, на їх думку, змогли донести важливість як якісної освіти, так і освіти, що ґрунтується на християнських моральних цінностях.

Вікторія Педченко