Студенти-психологи вчилися зціляти душевні травми

Чудова можливість випала студентам УГІ Лузіній Златі та Пановій Яні, що навчаються на 2 курсі спеціальності “Психологія”. 1-3 жовтня вони відвідали тренінг-семінар “Зцілення душевних ран” – унікальний захід, де навчали навичкам практичної християнської психологіі.

Це був захід для вже практикуючих фасілітаторів. Він проходив в Пущі-Водиці в УЄТС при підтримці Українського Біблійного Товариства. Присутні відкрили для себе, як на практиці Добра звістка, користуючись методами психологічної допомоги, може цілюще вплинути на людські душі, що вражені психотравмою.

Присутні були ознайомлені с новими прийомами проведення груп зцілення для різних верств населення (якими були і підлітки, і ветерани АТО, і літні люди, і сироти, і особиста сім’я), ділилися своїм досвідом і знахідками. Вони самі продемонстрували свої вміння та мали можливість скоректувати душевний і духовний стан, виступивши в ролі тих, кто отримує зцілення. Особливо надихнув прийом принесення болі до креста, який показав, що найбільший Цілитель душ людських – це іх Творець. І усвідомлення того, что ти – співучасник такого Його служіння, разом з підвищенням практико-психологічних можливостей дало присутнім особливе натхнення, наплив ідей і творчих думок.

Дійсно, “благословення Господнє – воно збагачує, і печалі з собою не приносить.” (Прип. 10:22).