Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

Студенти УГІ беруть участь в проєкті від Гарварду

З 24 жовтня 2019 року в Гонконзі стартував масштабний міжнародний проєкт «Прощення», який розпочав свою дію і в Україні. Це перший в Україні дослідницький проєкт, метою якого є дослідити вплив прощення на психічне здоров’я людини та заохотити учасників до навчання і практикування вибачення.

Під час цього дослідження  очікується, що учасники зможуть поліпшити свій стан благополуччя та підвищити свій рівень вибачення. В цьому проєкті візьмуть участь 600 учасників. Вони пройдуть деякі тестові методики, пов’язані з прощенням, особистими якостями, якістю відносин і станом благополуччя, виконають деякі вправи з прощення, використовуючи робочий зошит «REACH Forgiveness».

Проєкт триватиме два роки. Дослідження буде проведено у вибірці приблизно в 2500-3000 чоловік.

Дослідження проводиться під керівництвом професорів двох великих освітніх центрів, Гарвардського та Стенфордського університетів. У ньому беруть участь команди з Колумбії, Китаю, Південної Америки, Індонезії та України.

А основними координаторами цього проекту в Україні є Вʼячеслав Халанський, сертифікований психотерапевт, експерт в області психічного здоров’я  та Людмила Штанько, доцент, ректорка Українського гуманітарного інституту.

Загалом, дослідницький проєкт складається з 3 етапів:

Перший етап – апробація тестів. Перевірка, наскільки тести зрозумілі в різних культурах. На цьому етапі участь брали також і студенти Українського гуманітарного інституту. Цей етап вже був проведений взимку.

Другий етап почався весною і зараз доходить до свого завершення. Це основний етап. В ньому взяло участь 600 респондентів. Протягом цього терміну люди проходили тестування, а також спеціальні уроки щодо прощення, розроблені професором Університету Співдружності Вірджинії, Евертом Ворзінгтоном.

Третій етап попереду. Він буде складатись з низки заходів щодо популяризації ідей прощення.

Альона Степаненко

One thought on “Студенти УГІ беруть участь в проєкті від Гарварду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *