Свято Нового року відзначили в УГІ

Традиційний новорічний вечір відбувся в Українському гуманітарному інституті. Цього року адміністрація вирішила об’єднати корпоратив для співробітників та вечір для студентів. Тему для свята обрали незвичайну – Новорічний бал. Тому всі присутні мали з’явитися у відповідному вбранні: чоловіки – в костюмах, а представниці прекрасної статі – у вечірніх сукнях.

Ведучим свята був Олег Боков. Програма торжества складалася із музичних номерів, веселих конкурсів та спілкування у колі друзів. Не оминули увагою і їжу. Так, присутні мали можливість поласувати смачними та корисними стравами.

Музичні номери виконували студенти навчального закладу. Особливо присутнім сподобалася пісня «Сніжинка» у виконанні Анни Прунь та Марини Сауляк. Креативно підійшли до музичного номеру Іван Ярош та Ангеліна Кормош. Вони поєднали пісню «Проснись и пой» із театральним дійством.

Адміністрація по-особливому привітала гостей свята. Вони представили себе у ролі дракона із популярного мультика «Добриня Микитич та Змій Горинич». На перший погляд може здатися, що вони суворі, але насправді адміністрація намагається піклуватися про студентів.

Завершилось новорічне свято фотосесією для всіх бажаючих.

Інна Сокольська