Свято знань відбулося в УГІ

Свято знань відбулося в УГІ

Цьогоріч свято знань було особливим та радісним. Після довгої перерви через війну студенти повернулись до навчального закладу.  

Гучними оваціями присутні зустріли когорту першокурсників, які приїхали з різних куточків України. Також особливим це свято стало і для студентів другого курсу. Адже минулого року вони навчалися онлайн, а тепер приїхали на територію кампусу.

Президент Українського адвентистського центру вищої освіти Андрій Шевчук привітав студентів та професорсько-викладацький склад із початком навчального року та побажав особливого натхнення у навчанні.

Також до привітань із початком навчального року долучилися Любомир Джанов, керівник Бучанської молодіжної Ради та Станіслав Носов, керівник Церкви адвентистів сьомого дня в Україні. Музичними привітаннями порадували Олександр Пачка та Михайло Іващенко.

Також на заході особливо відзначили досягнення науково-педагогічного складу. Проректорка з наукової діяльності Валентина Куриляк захистила з відзнакою докторську дисертацію на тему: «Теологія здорового способу життя: доктрина та практика в Церкві Адвентистів сьомого дня». Валентин Шевчук отримав звання доцента Кафедри філософії, теології та історії церкви. Декан УГІ Олег Бурлєєв отримав звання доцента Кафедри інформаційних систем та технологій, фінансів та менеджменту.

Віримо, що цей навчальний рік буде плідним та натхненним. Та не забуваймо, що можливістю навчатися завдячуємо Божій милості та ЗСУ.

Надія Ярова

Фото – Тетяна Філіппова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *