ТОП-5 корисних додатків, що врятують життя студента

Студентське життя може бути захоплюючим і складним водночас. Чимала кількість завдань, розподіл часу, переповнений графік, вивчення нового —  це лише деякі з аспектів, що можуть викликати стрес. Але не хвилюйтеся! Ось наш топ-5 додатків, які допоможуть вам краще організувати своє студентське життя і полегшити процес навчання.

Плануємо легко. Пропонуємо одразу три цікаві додатки для створення власних щоденників і списків завдань.

«Todo»: додаток, який синхронізується з вашим календарем для створення списків і завдань. Він дозволяє розробляти повторювані завдання та нагадування, що дуже важливо для студентів.

«Any.do»: ще один потужний застосунок для управління власними справами, який здатен синхронізувати списки завдань на різних пристроях і встановлювати пріоритети. «Any.do» також є популярним і зручним онлайн-щоденником.

«Trello»: ідеальний для планування групових проєктів. «Trello» дозволяє користувачам створювати простори зі спільними завданнями та встановлювати дедлайни.

Найлегший формат освіти.

«TED». Цей додаток пропонує надихаючі та інформативні відеолекції на різноманітні теми від науки до мистецтва. Це джерело нових знань й ідей для академічного і особистого розвитку.

«Coursera». Дозволяє вивчати нові предмети й поглиблювати свої знання в різних галузях. Фізика, бізнес, творчість, культура, науки і так далі. Викладачі з університетів світового класу проводять курси з відеолекціями та практичними завданнями. Це безкоштовний (має і платні підписки) освітній сервіс, створений в США, що пропонує безліч навчальних цікавинок.

«Kahoot». Інтерактивна платформа, яка дозволяє студентам створювати тести та вікторини для своїх занять. Чудовий спосіб перевірити свої знання, а також зробити навчання цікавішим і захоплюючим. Допомагає вивчати теми в ігровому форматі й рятує у вивченні іноземної мови чи термінів.

Забудьте про сонливість.

«Pillow». Додаток для відстеження якості сну. Він діагностує рухи під час сну та частоту серцебиття і допомагає студентам зрозуміти, як покращити якість свого сну. «Pillow» надає поради з корегування свого відпочинку і допомагає краще себе почувати.

Цей топ-5 застосунків допоможе вам краще організувати своє студентське життя та досягти більшого успіху в навчанні. Не соромтеся спробувати їх і знайти той, який найкраще відповідає вашим потребам.

Карина Тімкова