Турнір із настільного тенісу відбувся в УГІ

Студенти Українського гуманітарного інституту (УГІ) взяли участь у турнірі з настільного тенісу, який організували представники Кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання спільно зі Студентською радою інституту.

Турнір об’єднав шістнадцять студентів різних спеціальностей. За кожним ударом відчувалася не лише боротьба за перемогу, але й спільна радість спортивного досвіду.

Трійкою лідерів стали наступні студенти:

Антон Макарук – завоював перше місце, проявивши вражаючі навички та холоднокровність у важких моментах гри.

Михайло Іванчук – здобув друге місце, показавши високий рівень техніки та стратегічного мислення.

Віталій Костенко – став третім, показавши витривалість та виняткову готовність до боротьби.

Організатори відзначили значний інтерес студентів до турніру та підкреслили, що спорт має унікальний потенціал об’єднувати різні групи студентів, розширюючи коло спільних інтересів та зміцнюючи спільноту.

Захід став не тільки засобом відпочинку та розваги, але й можливістю підкреслити важливість спорту та активного здорового способу життя для студентів. Турнір з настільного тенісу на УГІ став успішною спробою сприяти здоров’ю, спілкуванню та підтримці спортивних ініціатив серед студентської спільноти навчального закладу.