Турнір з настільного тенісу – хто переміг?

Перший день весни в Українському гуманітарному інституті розпочався турніром з настільному тенісу. Ініціатором організації змагання став міністр спорту студентської ради Петро Ніколенко. Усі охочі мали змогу випробувати свої сили у цьому заході.

На турнір зареєструвалось п’ятеро дівчат та дев’ятеро хлопців. Дівчата та хлопці грали окремо одне від одного. Суддями змагання були Ілля Вождаєнко, Петро Ніколенко та Валерій Авраменко.

Абсолютним чемпіоном серед хлопців став Антон Макарук – він жодного разу не програв та виборов перше місце в турнірі. Друге місце зайняв Віталій Костенко, а третє – Богдан Шумчук. Дівчата також показали хорошу гру, серед них перемогу здобула Валентина Костенко.

Підтримували улюблених гравців уболівальники, деякі з них навіть принесли з собою плакати. Усі учасники залишились задоволеними організацією турніру та були раді спробувати свої сили у цьому змаганні.

Нагадаємо, восени у стінах кампусу відбувся щорічний волейбольний турнір. Прочитайте як він відбувався.

Матвій Ярчак