У День обіймів в центрі Бучі відбулася благодійна акція

21 січня о 14:00 в центрі Бучі, біля головної ялинки міста, пройшла благодійна акція  під назвою “Записки доброти”. В її проведенні студентська рада Українського гуманітарного інституту  стала головним партнером БО «Фонд громади міста Буча» під керівництвом проректора із зовнішніх зв’язків УГІ та, водночас, директора цієї благодійної організації Лариси Георгінової та проректора із соціально-виховної роботи УГІ Андрія Колодія. Акцію було підтримано Бучанською міською радою, Бучанською студентською громадою Церкви АСД, керівництвом соціального магазину «Доступна книга».

Мета акції полягала у тому, щоб прикрасити шарфами, шапками та теплими шкарпетками  найближчі до ялинки дерева і, таким чином, допомогти у холодний період тим, кому бракує тепла і турботи. Найважливішим у цьому були записки, написані та прикріплені до кожної речі  з побажаннями добра і радості.

З привітальним словом до жителів та гостей міста звернувся в.о. керуючого справами  міськвиконкому Бучанської міської ради Дмитро Гапченко.

Ведучі програми Анжеліка Ювженко та Давид Штамбург проводили цікаві конкурси та ігри для дітей, а студенти Інституту в костюмах звірят підіймали настрій піснями з рухами. Активну участь у програмі взяли діти ГО інвалідів «Відгук» та їх мами.

Під час заходу люди мали змогу пожертвувати кошти на операцію Максима Бондаренка, 13-ти річного бучанця з діагнозом ДЦП. В результаті було зібрано та передано сім’ї 2075 гривень.

Ось як відгукнулася про захід мама хлопчика з особливими потребами, який теж був учасником програми, Людмила Ярошинська: “Акція дуже доречна, привертає увагу до такого важливого фактору,як життя дітей, особливо хворих,  та допомогає відволіктися від повсякденної метушні.”

Марія Вареня