Участь Українського гуманітарного інституту у розвитку молодіжних просторів міста

Молодіжна рада Бучанської місцевої територіальної громади запросила делегацію з Українського гуманітарного інституту на захід «Розвиток молодіжної інфраструктури в Бучанській громаді», який було проведено в бібліотеці Пластового вишкільного центу.

8 лютого фасилітаторка заходу Ксенія Ємшина, залучена експертка при Міністерстві молоді та спорту з питань молодіжної інфраструктури проводила зустріч у колі представників профільних відділів міської ради, відповідальних за роботу з молоддю, шкільного та студентського самоврядування, громадських організацій, позашкільних навчальних закладів, бібліотек тощо.

Ціллю зустрічі було напрацювати спільне бачення розвитку молодіжної інфраструктури, надихнутися прикладами інших громад, щодо успішних прикладів вирішення цього питання та розробити Програму розвитку молодіжної інфраструктури на 2022-2025 роки.

Представники з УГІ мали можливість роздивитися загальну картинку молодіжних просторів в громаді, брати участь у дискусіях, запропонувати свої проєкти та разом виявити проблему і спробувати знайти кроки до її рішення.

Було цікаво почути думки всіх учасників та відкрити для себе декілька нових місць в Бучі.

А ви знали, що в місті діє:

• Нова сучасна бібліотека з різної класифікацією літератури та читальним залом;
  • Арт галерея, де можна побачити креативні роботи різних майстрів;
  • Нові торгові центри, де можна знайти все, що вам потрібно та навіть більше;
  • Парк, у якому можна відчути насолоду від активного та пасивного відпочинку;
  • Кіно, у яке не соромно запросити дівчину чи гарно провести час з друзями;
  • Спортивні комплекси та навіть басейн.

Якщо ви вже роздивилися кожен куточок у нашому кампусі і хотіли б розбавити свої враження, тоді гайда в місто для поповнення скарбнички зі спогадами.

Ольга Пелах