УГІ відвідав президент всесвітньої церкви Адвентистів

Президент всесвітньої церкви Адвентистів сьомого дня Тед Вільсон, а також його дружина Ненсі, завітали до студентів Українського гуманітарного інституту.

Зустріч відбулася 6 лютого в актовій залі навчального закладу. Попри зайнятість студентів, приміщення було заповнене бажаючими познайомитись із Тедом та Ненсі.

Колектив з 25-ти дзвіночків відкрив цей особливий вечір. Після короткого вступу президента УАЦВО Василя Костюка на сцену піднялися гості.

Ведучі спілкувалися з Вільсонами за допомогою перекладача, який приїхав разом з ними. Студенти також мали можливість задати свої запитання приїжджим. Гості розказали про своє життя, дітей та онуків і поділилися особистою історією кохання.

На завершення зустрічі Тед Вільсон дав пораду студентам:

«Яка б у вас не була спеціальність, головна ціль – це Ісус, – сказав він, – потрібно завжди бачити Його перед собою і не звертати уваги на зайве.»

В кінці всі бажаючі змогли сфотографуватися і поспілкуватися з гостями особисто.

Вікторія Півень

Фото: Олег Василенко