УГІ запрошує на тренінг стосовно локальних медіа

ПВНЗ “Український гуманітарний інститут”

ХІY Міжнародна науково-практична конференція «Антикризовий розвиток соціальних та економічних процесів в умовах глобалізації»

Кафедра журналістики УГI / ТОВ «Газета «Бучанські новини»

Семінар-тренінг «Як локальним медіа залучити аудиторію і отримати від неї фінансову підтримку»

18 квітня 2019 р., 10.00-16.00

Теми для обговорення:

• Як змінюється традиційна фінансова модель журналістики, заснована на рекламі і продажу тиражу.
  • Чому «спочатку аудиторія – потім дохід».
  • Що обрати – благодійний внесок, модель членства, платний контент чи власний варіант.

Учасники вироблять в малих групах стратегію залучення аудиторії до діяльності свого медіа.

Тренінг буде корисний медіамейкерам, журналістам:

–  локальних, міських і нішових медіа;

– новинних сайтів;

– місцевих інформаційних агентств.

Бажано, щоб від кожної редакції (ініціативної групи) були присутніми по дві людини – це полегшить реалізацію розроблених на семінарі-тренінгу планів.

Програма:

10.00 -11.00 – результати реформування комунальних ЗМІ, проблеми локальних медіа (Юлія Бобрик, Ірина Левченко, учасники семінару)

11.00 – 11.15 –  перерва

11.15 – 12.30 –  презентація «Залучення аудиторії як журналістська стратегія» (Надія Хлєбнікова)

12.30 – 14.15 – обід

14.15 – 15.30 – робота в малих групах (Надія Хлєбнікова, Ірина Левченко, Юлія Бобрик, учасники семінару)

15.30 – 16.00 – дискусія щодо результатів (учасники семінару)

Семінар проводять:

Надія Хлєбнікова – доцент кафедри журналістики УГІ, кандидат філологічних наук за спеціальністю «журналістика». Практичний стаж в журналістиці 30 років: кореспондент, завідуюча відділом, заступник редактора, редактор в ЗМІ Росії, Білорусі, України. Ініціатор і керівник більш ніж 40 некомерційних журналістських проектів, які підтримують фонди, що надають гранти. Освіта: СПбГУ (Санкт-Петербург), МГУ (Москва), стипендіат Міжнародної програми стипендій Фонду Форда (Ford Foundation International Fellowships Program); стажування в Школі комунікацій Університету Америки, США (School of Communication at American University).

Ірина Левченко, директор ТОВ «Газета «Бучанські новини». У газеті працює з грудня 2018 року з моменту створення ТОВ. Фактично, у цей час відбувалося роздержавлення комунального ЗМІ і пошук нових методів співпраці.

До газети більше 20 років працювала у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ (відділ комунікації) київської міліції / поліції. У прес-службі служила на посадах від районного прес-офіцера до заступника начальника ВЗГ Головного управління міліції Києва. У поліції працювала на вільнонайманих посадах та державній службі відділу комунікації.

Юлія Бобрик, керівник корпункту «Погляд.Бородянка», випускаючий редактор Видавничого Дому Імідж Медіа, в т.ч. журналів «Новости маркетинга», «Связи с общественностью в бизнесе», «Пресс-служба». Практичний стаж в журналістиці – 15 років. Журналіст, копірайтер, прес-секретар, головний редактор. Освіта – Київський національний університет ім. Тараса Шевченко, Інститут журналістики.

Участь у семінарі-тренінгу – безкоштовна.

Проїзд і обід в їдальні Українського гуманітарного інституту – смачно і недорого! –  учасники оплачують самостійно.

Реєстрація (посилання на Гугл форму) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQBaqQB_ZCYP6u26e9l9TF-HTVK2K7ME_eS3VeheuTFVdUlQ/viewform

м. Буча, Український гуманітарний інститут, вул. Інститутська, 14

Тел.:  +38 093 895 8548; + 38 063 962 2140;  04597 48305.

e-mail: nkhlebnikova@ugi.edu.ua