УГІ долучився до проєкту сортування сміття

В Українському гуманітарному інституті з’явилась можливість сортувати сміття. Тепер стоять окремі контейнери для папіру, скла та пластику на різні групи для переробки відходів. У багатьох закладах вищої освіти України вже давно підтримують екологічний підхід, тепер і УГІ може стати Eco-friendly.

Адміністрація закладу просить, щоб сміття ущільнювалося для того, аби уникнути зайвого об’єму, за який платять не малі кошті.

Правила прості:

1. Папір, скло та пластик сортувати окремо;
  2. Не створювати хаотичних смітників в непризначених для цього місцях;
  3. Не приваблювати та не створювати годівнички для різного роду бродячих тварин: собак, котів. Така «доброчинність» створює антисанітарні умови на території.

Студенти що навчаются, раді такій новині, а деякі довго чекали, поки сміття вже почнуть сортувати.

Студентка першого курсу Анастасія Житньок говорить: “На мою думку, сортування сміття є дуже правильним рішенням. Сортування допомагає зменшити кількість відходів, які знаходяться на сміттєзвалищі, завдяки їх подальшій утилізації. Без цього сміття буде тільки накопичуватись, а на його розкладання потрібно буде багато років”.

Варто зазначити, що Український гуманітарний інститут вже давно старається берегти екологію. Так, вже близько 3 років діє клуб «Еко team». Його учасники збирають макулатуру, ходять в їдальню зі своїм посудом, аби зменшити кількість пластикових відходів, вчаться сортувати сміття і своїм прикладом надихають студентів жити екологічно. До складу клубу входять не тільки студенти, а й працівники Українського гуманітарного інституту.

Нікіта Кукса