Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Пошук
Українська культура: музика
Новини

Україна має багату культуру музики, що протягом століть втілювала національну ідентичність та спадщину. Українська музика не тільки має величезне значення для національної культури України, але й знаходить своїх шанувальників по всьому світу.

Музика є однією з найбільш визначальних рис української культури. Українська музика складається з різних жанрів, включаючи народну музику, класичну музику, рок, поп та інші. Народна музика України є найбільш поширеною та відомою. Українські народні музичні інструменти мають широке розмаїття: бандура, кобза, трембіта, ліра, сопілка тощо.

Один із найвідоміших жанрів української народної музики є дума. Це епічний та ліричний жанр, що розповідає про історії героїв та події, що відбувалися в минулому. Думи зазвичай супроводжуються грою на бандурі.

Класична музика також має багату історію в Україні. Українські композитори, такі як Микола Лисенко та Мирослав Скорик, створювали музику, яка надихала людей та відображала українську культуру. Українська класична музика допомогла привернути увагу до культурного багатства України та підняти національне самовідчуття.

Світлана Левченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *