Український гуманітарний інститут відчинив двері для абітурієнтів

В УГІ відбувся традиційний День відкритих дверей. Завітали одинадцятикласники зі своїми батьками та працівники навчального закладу.

Абітурієнти змогли познайомитися з адміністрацією інституту. Так, президент Українського адвентистського центру вищої освіти Андрій Шевчук наголосив на унікальності різних аспектів навчання та перебування на території кампусу, а також зазначив: «Ми відкриваємо перед абітурієнтами не лише двері навчального закладу, але й наші серця, ділячись радощами, планами та мріями…»

Проректор з фінансів, Олександр Слюсарський повідомив про систему знижок, які діють для майбутніх вступників. Завдяки спонсорській допомозі, перший рік навчання та проживання в УГІ надаються студентам безкоштовно. На другому курсі здобувачі освіти оплачують лише 25% від усієї вартості освітніх послуг. Знижки діють за умови сумлінного навчання студентів.

Протягом урочистої частини виступали також проректор з розвитку і міжнародної діяльності Олег Василенко та проректор із соціально-виховної роботи Роман Макарчук, котрі розповіли про УГІ з огляду на свої сфери відповідальності. Програму Дня відкритих дверей прикрасили музичні композиції від працівників закладу.

Після загальних промов аудиторію поділили на дві групи: абітурієнтам організували екскурсію територією кампусу, а батьки залишилися в залі. Представники кафедр надали корисну інформацію щодо освітнього процесу та презентували роботу своїх структур. Наприкінці основної частини батьки могли поставити адміністрації питання щодо вступу-2023. У цей час абітурієнти знайомилися з територією навчального закладу: відвідали БФК, побували в адміністративній будівлі, побачили роботу студії телеканалу «Надія» тощо.

Загалом День відкритих дверей відвідало близько 30 осіб – батьки та випускники шкіл. Для охочих побувати в УГІ дистанційно була проведена трансляція заходу в YouTube.

Альона Білик