![Український гуманітарний інститут відчинив двері для абітурієнтів](https://ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6070-large-1.jpeg)
В УГІ відбувся традиційний День відкритих дверей. Завітали одинадцятикласники зі своїми батьками та працівники навчального закладу.
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6016-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6043-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
Абітурієнти змогли познайомитися з адміністрацією інституту. Так, президент Українського адвентистського центру вищої освіти Андрій Шевчук наголосив на унікальності різних аспектів навчання та перебування на території кампусу, а також зазначив: «Ми відкриваємо перед абітурієнтами не лише двері навчального закладу, але й наші серця, ділячись радощами, планами та мріями…»
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6211-large.jpeg?resize=341%2C512&ssl=1)
Проректор з фінансів, Олександр Слюсарський повідомив про систему знижок, які діють для майбутніх вступників. Завдяки спонсорській допомозі, перший рік навчання та проживання в УГІ надаються студентам безкоштовно. На другому курсі здобувачі освіти оплачують лише 25% від усієї вартості освітніх послуг. Знижки діють за умови сумлінного навчання студентів.
Протягом урочистої частини виступали також проректор з розвитку і міжнародної діяльності Олег Василенко та проректор із соціально-виховної роботи Роман Макарчук, котрі розповіли про УГІ з огляду на свої сфери відповідальності. Програму Дня відкритих дверей прикрасили музичні композиції від працівників закладу.
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6044-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6063-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
Після загальних промов аудиторію поділили на дві групи: абітурієнтам організували екскурсію територією кампусу, а батьки залишилися в залі. Представники кафедр надали корисну інформацію щодо освітнього процесу та презентували роботу своїх структур. Наприкінці основної частини батьки могли поставити адміністрації питання щодо вступу-2023. У цей час абітурієнти знайомилися з територією навчального закладу: відвідали БФК, побували в адміністративній будівлі, побачили роботу студії телеканалу «Надія» тощо.
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6129-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6147-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6149-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
Загалом День відкритих дверей відвідало близько 30 осіб – батьки та випускники шкіл. Для охочих побувати в УГІ дистанційно була проведена трансляція заходу в YouTube.
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6054-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6125-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6064-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_6219-large.jpeg?resize=640%2C426&ssl=1)
Альона Білик