В УГІ відбувся захист кваліфікаційних робіт з журналістики

Захист відбувся онлайн 12 червня та відзначився високим рівнем наукових досліджень та позитивними відгуками від комісії.

Період захисту кваліфікаційних робіт студентів-випусників УГІ стартував 12 червня і триватиме до 22 червня. Студенти кафедри журналістики були серед перших, хто презентували свої дослідження.

До складу екзаменаційної комісії входили голова Ольга Полумисна, Галина Кушнір, Максим Балаклицький та Богдан Синчак. Комісія оцінювала дослідження студентів, кожному з яких було надано десять хвилин для презентації.

Серед учасників захисту були студенти Анастасія Кеда, Мирослав Іскренко, Олександр Богданов, Альона Білик, Олександр Дар’єнко, Ангеліна Калінчук, Світлана Лозенко, Юліанна Мельник, Аріна Швець та Віра Середа. Студенти впоралися із завданнями, відповідали на питання комісії та своїх колег.

Сприятлива атмосфера дозволила студентам відчути комфорт під час захисту, що сприяло високим оцінкам за представлені дослідження. Майже всі учасники отримали оцінку “відмінно”.

Завідувачка кафедри журналістики та член комісії Галина Кушнір висловила позитивну оцінку результатам атестації: «Цього року захист кваліфікаційних робіт у студентів випускників кафедри журналістики був цікавим і різноманітним. Зокрема завдяки темам робіт, що охоплювали широкий діапазон. Від італійських жіночих журналів, кулінарних ток-шоу Франції до впливу війни на українську адвентистську журналістику. Важливим було і те, що студентам надали дві можливості для практичних спроб виступів перед захистом – передзахист та студентська конференція. Це допомогло підготуватись та презентувати свої дослідження належним чином. Можна виділити і те, що студенти, які через війну переїхали за кордон, змогли вдало адаптувалися до нових умов та обрати теми, що стосуються ЗМІ країн, де вони зараз перебувають. На жаль, періодичні проблеми зі зв’язком під час захисту погіршували якість окремих виступів. Але попри складнощі, студенти впоралися і продемонстрували хороші результати».

Студентка Анастасія Кеда, яка отримала 98 балів зі 100 за дослідницьку роботу, розповідає свої враження: «Захист відбувався невимушено. Було не так страшно, як уявлялося. Мені сподобалося відповідати на питання комісії та слухати виступи своїх колег. Загалом я залишилася задоволеною та була рада презентувати своє дослідження».

Підсумкова атестація була омріяним завершенням навчання в Українському гуманітарному інституті. Як показали високі бали, позитивні відгуки та бажання успіхів в майбутньому від кожного члена комісії – студенти успішно впоралися з цим викликом.

Мирослав Іскренко