В УГІ зіграли в теніс заради життя

5 лютого на території Українського адвентиського центру вищої освіти був проведений благодійний турнір з настільного тенісу, який прийшов під гаслом “Подай надію”.

Всього було зареєстровано 23 учасника. Згідно з правилами турніру благодійний внесок для гри становив 100 грн, для студентів інституту – 50 грн.

Всіх учасників поділили на три категорії: новачки, любителі і професіонали. Після завершення турніру відбулося нагородження переможців. Ними стали Володимер Михед і Юлія Наконечна в категорії “новачок”, Даниїл Шелковський в категорії “любитель”, Ігор Астрянко в категорії “професіонал”.

Цьогоріч на турнірі було зібрано 5 250 гривень, які підуть на лікування п’ятирічної Анісії. Дівчинка захворіла грипом і отримала серйозні ускладнення на легені.

Організаторами благодійного турніру були Український гуманітарний інститут і молодіжний рух “UPSTREAM”, спонсором став ортопедичний салон Ortos. Також свою підтримку висловили тенісний клуб Campa та ЗОШ№4, ЗОШ№5, ДЮСШ міста Буча.

Такий захід в УГІ проводиться не вперше. В минулому році за допомогою турніру зібрали близько 5000 грн для лікування Людмили Станкевич, що страждає важкою формою сколіозу.

Софія Завірюха