В УГІ згадали минуле і заспівали ретро пісні

На території Українського гуманітарного інституту пройшов концерт «Пісні минулих літ». 21 лютого в актовій залі звучали пісні, які студенти співали в дитинстві.

«Не в словах молитвенных речей», «Ти знаєш, Боже, моє бажання», «Свечи зажжем» та подібна музика лунала в залі та серцях людей. Атмосфера була максимально затишною та домашньою. На сцені співали музиканти, але кожен із залу підспівував і прославляв Бога.

«Мені так було приємно співати разом із усіма пісні свого дитинства і юності. Це було дуже приємно і ностальгічно», – ділиться враженнями Марія Прокопчук. А Слово Боже до присутніх говорив пастор із Генеральної конференції церкви Адвентистів сьомого дня. Він говорив, що кожному потрібно дивитися в майбутнє і слухати голос нашого Бога.

«Слова пастора запам’яталися, як і він сам. Можливо, навіть через його харизму!», – говорить Петро Остапчук.

Вечір минулих пісень навіяв спогади і дав людям надію на краще майбутнє з Господом.

Мар’яна Сидорочкіна