Вечір, присвячений молитві, зібрав небайдужих студентів та працівників

27 лютого був проведений молитовний вечір під назвою “Никогда не сдавайся в молитве”. Задум організаторів полягав в тому, щоб всі учасники заходу стали більш близькими, як до ближніх, так і, в особливій мірі, близькими до Бога.
Для проведення вечора була зібрана команда креативних і здібних студентів УАЦВО. “Від самого початку, хотілось би відмітити, що всім керував Господь. Як тільки перед перед командою з’являлася проблема – ми, дивуючись, спостерігали за тим, як вона вирішувалась дивним для команди чином – просто дякуючи за все Богові”, – захоплюється один з організаторів.
Перша частина вечора проходила в актовому залі кампуса. Студентам був показаний відеоролик, розкриваючий різноманітні види молитви. Потім були запитання і відповіді відносно молитовного життя біблійних героїв. Після цього на сцену були запрошені Алла Діхтярук, Фелікс Понятовський і студент Яровий Назар як лідери думок для відповідей на питання відносно молитовного життя і близьких стосунків з Богом.
В другій частині вечора всі учасники мали змогу побувати в 4-х кімнатах, розташованих на території УАЦВО і в особливій атмосфері відкрити щось нове для себе, а також завершити молитви. Закінчилось все закликом “ніколи не здаватись в молитві” на прикладі Якова і Ісуса, а також спільною молитвою в колі.
На думку організаторів, кожен, хто був на вечорі від самого початку і до кінця, відчув і відкрив для себе щось дуже особливе і близьке.
“Цей вечір є дійсно особливим, оскільки кожному з нас нагадали про важливість молитви, а також про її силу в нашому житті”, – говорить одна з учасниць вечора Світлана Рибак.
Володимир Михед