Відбулася конференція кафедри журналістики «Християнський правозахист: вулиця та медіа»

4 листопада в Українському гуманітарному інституті відбулася конференція кафедри журналістики під назвою: «Християнський правозахист: вулиця та медіа». Студенти мали змогу поспілкуватися з відомим українським журналістом, головою руху «Всі разом» та керівником організації «Новомедія» Русланом Кухарчуком.

Головна мета цього заходу: розвиток християнського правозахисту в засобах масової інформації.

Свій виступ на конференції Руслан Кухарчук розпочав з біблійного вірша: «Що кажу Я вам потемки, говоріть те при світлі, що ж на вухо ви чуєте проповідуйте те на дахах» (Матвія 10:27). Спікер розповідав про секрети успіху журналіста-християнина, наголошував на важливості розповсюдження саме в цей час євангельської вістки. А ще про те, як важливо пам’ятати та поважати національну християнську спадщину – сім’ю, як підтримувати місіонерську та соціальну роботу церкви та як мінімізувати негативні поведінкові явища у нашій країні, зокрема проблему ЛГБТ.

Студентам було представлено декілька відео робіт, які продемонстрували досягнення християнської журналістики, зокрема захід «Всі разом – за сім’ю», який пропагує побудову сильної країни, де сім’ї та сімейні цінності є ключовим пріоритетом у суспільній традиції і державній політиці. У кінці конференції всі охочі ставили запитання спікеру, обговорювали важливість діяльності журналістики, заснованої на біблійних засадах.

Наостанок Руслан Кухарчук побажав студентам знайти своє призначення в житті, не боятися діяти, розпочинати власну справу та Божого благословення. Всі отримали багато емоцій, корисної інформації та й ще чудову можливість придбати авторські книги з автографом.

Надія Ярова