Відтепер старанні та активні студенти зможуть отримати нагороду від Фонду Аріеля Роса

Щосереди на території Українського гуманітарного інституту для студентів усіх факультетів та усіх курсів проходить спільна пара – РГС (Ранкова година спілкування). На одній з таких пар ректорка закладу Людмила Штанько розповіла про фонд Аріеля Роса.

Суть фонду полягає в тому, що кожного року обирається студент, котрий старанно вчиться, бере активну участь у наукових конференціях, різних проєктах та тьюторстві. Такий активний студент має шанс отримати грошову винагороду. Бали розподіляються таким чином:

2018-2019 навчальний рік не став виключенням. На завершення свого виступу Людмила Штанько вручила конверт з обіцяною винагородою студенту УГІ , Назару Рокіщуку.

Сам Аріель Роса є науковцем, який досліджує креаціонізм, а також є співзасновником фонду, який безпосередньо стосується життя студентів.  Започатковуючи разом з УГІ фонд, засновники поставили спільну ціль – мотивувати студентів навчатися старанніше, цим самим роблячи великий внесок в їхнє майбутнє. Існують різні методи заохочення молодих людей до гарних успіхів у навчанні, фонд Аріеля Роса є одним із них.

Яна Кулібаба