Відтепер студенти зможуть читати електронні книги в бібліотеці УГІ

Зовсім нещодавно бібліотека Українського гуманітарного інституту поповнилася двома новими електронними книгами, які подарував Грегорі Юнглін, іноземець-волонтер.

Грегорі, який проживає на території інституту, є волонтером з Реюньйона, він проживає на території з зими. Хлопець викладає англійську в УГІ, а також вчить російську і українську мови.

«Подарунок мене дуже потішив, тепер у нас є можливість працювати з такими видами книг. В нашій бібліотеці є велика кількість книг, які наяввні в електронному вигляді: енциклопедії, періодичні видання і т.д. Грегорі – це дивовижна людина, яка захотіла допомогти нам і зробила це. Такі вчинки можна назвати талантом», – захоплюється завідувачка бібліотеки Ольга Чабах.

Щоб студенти могли використовувати ці девайси, туди завантажать книги в електронному варіанті, і студенти, прийшовши в бібліотеку, зможуть користуватися цими гаджетами у читальному залі. Не менш важливим є те, що охочі зможуть завантажити в пристрої інші книги, які забажають.

Електронними книгами студентам та всім охочим можна буде користуватися вже з нового навчального року.

«Це і книга, і подарунок – все в одному. У Грегорі ця ідея виникла ще зимою, коли він побачив, що ми маємо потребу в таких варіантах книг. У мене просто немає слів, що описати всі емоції, які у нас зараз є!» – говорить бібліотекарка Анастасія Овчатова.

Зауважимо, що бібліотечний фонд Українського гуманітарного інституту налічує 45 000 книг.

Вікторія Півень