“Ворони” перемогли в турнірі з волейболу в Українському гуманітарному інституті

Збірна команда фізичного виховання Українського гуманітарного інституту здобула кубок переможців в турнірі з волейболу, організований Студентською радою.

Український гуманітарний інститут приваблює молодь не тільки християнським підходом до навчання, гарним кампусом та великим вибором заняття для саморозвитку, але й безліччю спортих секцій. Тому, щоб тренування студентів проходили не даремно, Студентська рада в обличчі міністерства спорту, організовує всілякі змагання та турніри.

Так 5 грудня міністр спорту Уляна Пилипенко організувала турнір з волейболу. Участь взяло 5 команд. Кожна з них грала 5 ігор по 2 або 3 сети в кожній (третій завжди був вирішальним, якщо одна з команд не перемагала двічі поспіль).

Запекла боротьба за перше місце велася між збірною теологічного факультету, капітаном якої був Богдан Шумчук, та збірною командою спеціальності фізичного виховання, капітаном якої був Валерій Авраменко. Ці дві команди змагалися достойно. Саме до цієї гри була прикута увага усіх глядачів, суддів та учасників.

В кінцевому результаті команда “Ворони” (збірна спеціальності фізичного виховання) перемогла команду “Штахет” (збірна теологічного факультету).

Переможці були нагороджені під час ранкової години спілкування 18 грудня сертифікатами на замовлення будь-якої піци. Такі змагання мотивують розвиватися не тільки інтелектуально, а й фізично. Спорт – це життя, давайте про це пам’ятати.

Анжеліка Ювженко