Вперше на території УГІ пройшов турнір серед школярів по футзалу

Турнір з футболу, який тривав з  13 по 14 березня, зібрав повен зал глядачів та учасників. В змаганні брали участь школярі з 12 шкіл міст: Буча, Ірпінь, Коцюбинське, Гостомель та Гаврилівка.

Ініціатором змагань була кафедра теорії та методики фізичного виховання УГІ.

«Цель нашего соревнования: пропаганда нашего института и поступление в наш институт абітуриєнтів. Ми были в детских спортивных школах, где говорили с тренерами, учителями и на основании этого пришли к общему мнению, что нужно проводить такие турниры по футболу, в частности и тот, который прошел», – розповів Валерій Терещенко, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання.

Турнір, який тривав 2 дні, завершився такими результатами:

Перше місце посіла 4 школа Бучі;

Друге місце – 3 школа Ірпеня;

Третє місце – 13 школа Гостомеля.

Усі учасники отримали подарунки: сертифікат УГІ та пам’ятні призи. Переможці отримали кубок чемпіонів, а володарі другого та третього місць нагороджені відповідними кубками та медалями.

На майбутнє планується проводити такі турніри двічі на рік –  восени і в березні.

«Я не думал, что наши школьники настолько готовы играть в футбол. Это хорошо, когда школа уделяет внимание развитию общей подготовки. На турнире были наши судьи: студенты 3-4 курсов и они впервые проводили соревнования и справились успешно. Турниры надо проводить чаще, я бы с удовольствием проводил бы несколько раз в месяц. Детей нужно побуждать заниматься спортом, физкультурой, ЗОЖ. В дальнейшем проведение таких мероприятий необходимо проводить не только по футболу, а и по разным видам спорта», – поділився Валерій Терещенко.

Вікторія Півень