Викладачі УГІ проходять міжнародне стажування

Доцент кафедри філософії, теології та історії церкви УГІ Валентина Куриляк за 2022-2023 н.р. пройшла офлайн три наукові стажування у трьох знаних університетах світу в якості запрошеного дослідника.

У Тель-Авівському університеті в Ізраїлі пані Валентина провела 6 місяців на кафедрі філософії під керівництвом відомої на весь світ професорки з дослідження єврейського богослов’я Барбари Майер. За час стажування вона підготовила глибоке дослідження на тему: «”Кошерне-не кошерне” у євреїв і “Чисте та не чисте” в адвентистів: порівняльний аналіз».

З червня Валентина була запрошена в якості дослідника в Центр порівняльної та цифрової історії в Люксембурзькому університеті. Стажування завершується 28 лютого цього року. За час свого перебування в європейському вузі пані Валентина запозичила практику запрошення цікавих лекторів на одиничні семінари для розширення кругозору студентів богословського факультету. Під час стажування у цьому закладі освіти Валентина Куриляк підготувала дворічний дослідницький проєкт під назвою «Трансформація релігійної мережі в Західній Европі після 24 лютого 2022 року. Релігія як фактор адаптації українських біженців», який був поданий на конкурс за схемою MSCA4Ukraine.

Цей проєкт фінансується в рамках програми Марії Склодовскої-Кюрі і направлений на підтримку переміщених дослідників із України.