Викладачки УГІ взяли участь у тижні академічної мобільності в Румунії

Викладачки Кафедри германської філології Ганна Поліна та Лариса Гарцунова взяли участь в Адвентистській міжнародній конференції «Сучасні інновації виклики та можливості» (Contemporary Innovations, Challenges and Opportunities) та провели відкриті заняття для студентів Адвентистського університету у місті Черніка в Румунії в рамках тижня Академічної мобільності викладачів (International Staff Week).

Викладачки провели два відкритих заняття для студентів університету. Ганна Поліна присвятила свою лекцію особливостям міжкультурної комунікації. Це було інтерактивне заняття з використанням додаткових матеріалів, на якому студенти мали можливість спілкуватись як англійською, так і рідною мовою, з перекладом чи без нього, брати участь в обговореннях групах або просто слухати, відповідати на загал англійською або румунською мовами.

Лариса Гарцунова провела заняття з англійської мови з використанням новітніх технологій. Студенти мали можливість брати участь в інтерактивних вправах, працювати з текстом, з граматичним та лексичним матеріалом.

Це дуже корисний захід для студентів які могли познайомитись з різними способами, методами та стилями проведення уроків із різних дисциплін.

Під час участі в цих заходах представниці УГІ змогли познайомитись з викладачами-науковцями та аспірантами Адвентистського університету в Румунії, університету Андрюса, адвентистського університету Монтеморелос, Адвентистського університету Перу, Малаві. Також вдалося ознайомитися з методами й підходами до проведення наукового аналізу, запропонованого запрошеним викладачем одного з університетів Нідерландів.

У планах підтримувати контакт та розвивати наукові, професійні зв’язки.

Лариса Гарцунова розповіла, про враження від участі у програмі: “Завдяки програмі Erasmus + “International staff week” я отримала можливість поспілкуватися з колегами з різних куточків світу: Румунії, Норвегії, Аргентини, Перу, Малаві. А також взяти участь у захоплюючих заходах, отримати безцінний професійний досвід, який розширив мої знання та навички. Найважливішим для мене було відчуття належності до європейської спільноти. Через спільність цінностей та ідеалів я відчула, що є частиною чогось більшого, ніж просто моє національне середовище.

Дякую організаторам приймаючої сторони, особисто Dr Gianina Petre , Luiza Capota  за цей незабутній досвід, який назавжди залишиться в моєму серці та буде важливою складовою моєї особистої та професійної кар’єри”.