Як іноземним студентам живеться в УГІ

Ми трішки дізнаємося про наших іноземних студентів, які проживають на території кампусу. Як саме вони почувають себе тут, далеко від свого дому. Наш гість Джаградж (Jagraj). Він з Індії, навчається тут на курсах української мови.

Як ви дізналися про цей інститут?

Мені порекомендували друзі.

Як живеться в гуртожитку, чи подобаються умови проживання?Як вам ваша кімната? Скільки вас живе в одній кімнаті?

Так, я люблю гуртожиток , тут дуже комфортно.Моя кімната хороша, нас живе чотири студенти я, Манвір, Гурі, Нідр.

Як вам тутешня кухня? Які страви найбільше сподобалися, а які не довподоби? Які страви були для вас незвичними?

Тут добре все готують, я люблю туди ходити. Мені подобається вся місцева кухня, все добре.

Вам часто хочеться додому? Вам тут щось нагадує свій дім? Якщо так, то що саме?

Я сумую за своїм домом, але тепер УГІ – мій дім. Їжа нагадує мені мою домівку, тому що моя мама готує їжу щодня для мене, це основна причина згадувати.

Чи подобаються викладачі, навчання? Який найулюбленіший вчитель? Що саме в ньому подобається?

Так, мені подобаються мої вчителі. Моя улюблена вчителька Світлана, вона веде мовний курс.

Що подобається найбільше у кампусі?

Мені подобається територія кампусу. Тут чисте свіже повітря, люди дуже хороші, мені пощастило бути тут.

Яке враження від місцевих студентів? Як вам спілкування в загальному?

Студенти здалися мені добрими, адже коли мені потрібна допомога, вони завжди готові піти назустріч.

Що цікавого ви побачили для себе в Україні, проживаючи тут?

Україна чиста і вільна від забруднення. Як індієць, я бачу, що українці дуже слухняні і приємні люди.

Курко Софія