Як студенти дарують частинку своєї любові людям з особливими потребами

Студенти Українського гуманітарного інституту вже 10 років поспіль допомагають у соціальному міському проєкті «Школа Самостійності». Це проєкт, організований громадською організацією з питань людей з особливими потребами «Відгук» на базі бучанської загальноосвітньої школи №3.

Цей проєкт започаткований для допомоги дітям із особливими потребами з міста Буча і студенти УГІ служать підтримкою для цього проєкту з 2010 року.

«Школа Самостійності для інституту – це соціальний проєкт, покликаний забезпечити цікаве проведення вільного часу дітей з особливими потребами, розвивати їхні вміння та таланти, дарувати яскраві враження та приємне спілкування», – розповідає Ваня Кривошея, представник студентства.

Студенти мають змогу послужити дітям і провести з ними час. Вони грають в ігри, спілкуються, роблять цікаві поробки. Волонтери підтримують їх посмішкою, добрим словом, хорошим ставленням і цим допомагають дітям стати щасливішими.

Кожен, хто бажає, може приєднатися до цього проєкту і подарувати частинку своєї любові.

Мар’яна Сидорочкіна