За один вечір дівчата побували у Франції

В Українському гуманітарному інституті 26 березня відбувся Французький вечір для дівчат. Прекрасна половина змогла посидіти та поговорити про своє дівчаче без хлопців. Організатори зробили цей вечір незвичайним, музика та декор додали шарму та відчуття французької культури, а candy bar так і припрошував сфотографуватися із ним. Рожево-сині прожектори робили атмосферу романтичною, адже романтика – це друге ім’я Франції.

Особливим цей вечір зробили також жінки-спікери, кожна з яких мала визначену тему для обговорення. Присутні почули про моду, адже саме з Франції пішли сучасні модні тренди, і про знамениту Коко Шанель, її досягнення та заснування різних модних тенденцій, які користуються популярністю дотепер.

Куди ж без французької мови? Під час вечору дівчата практикували необхідні вирази для знайомства. Також гостям розказали історію парфумів та презентували парфумерію. Доповідач дала поради, як правильно вибирати та користуватися парфумами.

Крім цього, Марина Сауляк поділилася секретами правильного поєднання кольорів у манікюрі.

Після кожної теми проводилися конкурси, в яких присутні із задоволенням брати участь. В кінці чекала найприємніша частина вечору, коли дівчата змогли покуштувати французьку їжу.

«Цей вечір мені дуже сподобався, насправді я не очікувала, що буде так класно. Стиль проведення та програма були надзвичайно цікаві. Я багато чого дізналася про Францію та її вклад у моду. Такий вечір для дівчат є дуже корисним», – ділиться своїми враженнями Ліза Черкасова.

Текст і фото Суламіта Демчина