Заочна освіта в УГІ: як ефективно поєднати роботу та навчання

Заочна форма навчання є оптимальним варіантом отримання вищої освіти для людей із повною зайнятістю, які бажають підвищити свій професійний рівень або навчитися чогось нового. Однак лише від навчального закладу залежить, чи зможете ви здобути необхідні для кар’єрного зростання навички та вміння, чи витратите даремно час і гроші. Обраний вами інститут повинен бути сучасним, інноваційним та практичним.

Український гуманітарний інститут з 25 серпня розпочинає набір абітурієнтів на навчання на заочному відділенні. Що чекає на студентів та чому потрібно обирати саме УГІ?

Правильно обрана програма навчання

Якщо ви вирішили доповнити вже наявну освіту новими знаннями та навичками, то точно знаєте, чого саме не вистачає, і чому потрібно навчитися. Головне – це обирати правильний навчальний курс, який ліквідує нестачу знань та вмінь. А може, ви готові повністю змінити вектор своєї діяльності?

Освітні програми Українського гуманітарного інституту складені таким чином, щоб надати максимум корисних знань кожному студенту.

Практика на роботі

Невисоко оцінюються знання, які випускник не може застосувати. Якщо отримана на лекції інформація не буде відповідним чином оброблена та поєднана із реальною виробничою практикою, вона залишиться беззмістовною крижаною купою, яка рано чи пізно розтане.

Навчання на заочному відділенні в УГІ дозволяє не лише отримувати теоретичні знання, але й застосовувати їх на практиці на робочому місці одразу по закінченню сесії, що буде сприяти їхньому миттєвому закріпленню та подальшій систематизації.

Ефективний розподіл часових ресурсів

Студент стаціонару змушений присвячувати навчанню більшу частину життя, тому часу на родину або роботу практично не залишається. Яке вже тут особисте життя, коли кожен день заповнений домашніми завданнями?

Відсутність щоденних домашніх завдань дозволяє студенту заочного відділення УГІ самому визначати час, коли він зможе виконувати самостійну роботу. В один день можна попрацювати інтенсивніше, інший присвятити особистим питанням, на третій зробити невелику частину завдань – варіантів є багато, і всі вони піддаються організації часу.

Складання індивідуальної траєкторії здачі

Іноді виклик на сесію може збігтися із міжнародним відрядженням чи раптовою хворобою, проте вчити та здавати все одно потрібно! І при цьому зовсім не хочеться залежати від «гарного настрою» методистів та викладачів або просиджувати під кабінетами у робочий час.

Деканат УГІ складає для боржників індивідуальну траєкторію навчання, що допомагає таким студентам у максимально короткі терміни наздогнати одногрупників.

Використання digital технологій

Питання онлайн-навчання завжди є актуальним для студентів-заочників, адже для самостійної роботи завжди дається багато завдань, і оцінити кожного студента за одну-дві пари просто неможливо. А питання консультацій та додаткових завдань залишається зовсім невирішеним, якщо немає віртуального зв’язку із викладачем.

Викладацький склад УГІ використовує платформу Moodle, де студенти можуть отримувати матеріали та завдання, прикріплювати відповіді і ставити уточнюючі питання.

Подробиці ви зможете дізнатися на сайті ugi.edu.ua або за телефоном +38 (073) 432 54 33. Бажаєте вступити на заочне навчання і не знаєте куди? УГІ допоможе вам зробити правильний вибір!