Запрошуємо на онлайн зустріч із керівником підрозділу швейцарського банку

Український гуманітарний інститут незабаром порине у світ глобальних фінансів та економіки. Студенти з нетерпінням чекають на Всесвітній тиждень грошей 2024 року, який відбудеться із 18 по 24 березня.

Що чекає на студентів і викладачів?

Відкрите заняття на тему «Макроекономіка» від провідного експерта в галузі фінансів та банківської справи доктора Ігоря Петровича Макаренка. Він також є професором Кафедри інформаційних систем, технологій, фінансів і менеджменту.

Дата: четвер, 7 березня

Час: 10:00 – 11:20

Місце зустрічі: онлайн, на платформі ГуглМіт за посиланням

Тема заняття: «Гроші: ставка відсотка, валютний курс».

Запрошені учасники: студенти УГІ першого курсу денної форми навчання спеціальностей «Менеджмент», «Економічна кібернетика» і «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

У лекції візьме участь Олександр Назаренко, керівником підрозділу швейцарського банку Dukascopy Bank SA. Також для всіх учасників буде організована віртуальна аудиторія в режимі онлайн для цікавого й інтерактивного навчання.

Навчіться працювати з грошима і підвищувати власні доходи. Отримайте оновлене розуміння процесу створення капіталу та його актуальності. Тому не пропустіть унікальну можливість поглибити свої знання у світі фінансів та економіки з елітою УГІ.

Карина Тімкова