Більше 2 000 підлітків відвідали УГІ

З 24 по 30 липня в Українському гуманітарному інституті шуміли, галасували і веселилися. А все через те, що в ці дні на території навчального закладу розмістилося більше двох тисяч підлітків з різних куточків нашої країни. Також приїхали гості з інших країн: Молдови, Ізраїлю, Прибалтики, Росії, Білорусі, Сполучених Штатів Америки. Всеукраїнський зліт слідопитів пройшов під гаслом «Йди за Мною».

Щодня підлітки мали можливість відвідувати різноманітні активіті, починаючи з хенд мейду і закінчуючи смугою перешкод. В різних куточках УГІ розмістилися станції, на яких діти вчилися смажити млинці, виготовляти мило, створювати листівки, декорувати стіл і плести косички. Для найсміливіших був скеледром, різної складності переправи та квадроцикли. Слідопити вчилися надавати першу медичну допомогу, виживати в дикій природі, стріляти з лука і в’язати вузли. Молоді люди змогли відвідати музей адвентизму, студію телеканалу Надія, Український гуманітарний інститут. І це далеко не повний список того, чим займалися підлітки. Родзинкою активіті стало відвідування екстрим-парку «Шалена білка», де слідопити на висоті 3 метрів долали різноманітні перешкоди.

Щодня молоді люди зустрічалися із досвідченими спікерами: президентом УАЦВО Андрієм Шевчуком, директором медіа-групи Надія В’ячеславом Дем’яном, керівником Адвентистського медичного центру Юрієм Бондаренко та іншими не менш цікавими людьми. Головним спікером став гість з Америки Жозе Барріентос, більш відомий як «Пастор Бі».

Під час зльоту слідопити провели соціальну акцію «Живи за Біблією», в ході якої кожен з учасників переписував певну частину Біблії. Таким чином, вся Книга, з першої до останньої сторінки, була переписана за невеликий проміжок часу. Акція мала на меті привернути увагу підлітків та молоді до Божого Слова, заохотити читати його.

«Я навіть не очікувала, що слідопитів в Україні настільки багато. Сподобалось, що організатори все продумали, навіть невеличкі деталі, тому програма вийшла дуже цікавою. Проживанням і харчуванням я задоволена. Якщо буде можливість ще раз так само зустрітися – я обов’язково приїду», – ділиться своїми враженнями Альона Цуркіна, одна із відвідувачок зльоту.

Більше 156 слідопитських клубів побували в цей час на території Українського гуманітарного інституту. Додому вони повезли багато вражень, приємних емоцій та бажання повернутися ще раз.

    1 Комментарий

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: