Більше 200 вчителів відвідали педагогічну конференцію в УАЦВО

14-17 червня в Українському адвентистському центрі вищої освіти відбулася педагогічна конференція для вчителів адвентистських шкіл Української Уніонної Конференції. Захід відвідали більше 200 вчителів та працівників сфери християнської освіти. Викладачі та робітники Українського гуманітарного також були присутні на семінарах.

Гостями педагогічної конференції стали Барбара Фішер – старший викладач педагогічного університету в Коледжі Евондейл(Австралія) з 20-ти річним досвідом роботи вчителем у школі; Ніна Атчесон – помічник керівника відділу освіти Північно-американського дивізіону (відповідальна за навчальну програму для середньої школи), автор та викладач курсів з навчальної програми Encounter для середньої школи; Леррі Блекмер – віце-президент з освіти у Північно-Американському дивізіоні, сертифікований викладач біології, хімії, математики та фізики.

Учасники конференції прослухали лекції про освіту, засновану на християнських цінностях, від практикуючих педагогів. До уваги присутніх була представлена інформація щодо розробки навчальних програм для середніх та початкових шкіл. Важливою темою стала сфера релігійної освіти.

 

    1 Комментарий

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: