«Ближній» зайняв перше місце в конкурсі кіносценаріїв

Конкурс кіносценаріїв серед студентів УАЦВО, присвячений темі «Цінність людських відносин», завершився святковим вечором, під час якого було оголошено переможців. Перше місце зайняла Валерія Караянева з історією «Ближній», друге місце отримала Карина Цимбук за сценарій «Як підкажуть зірки», третє місце розділили Даніела Саксон, представивши «Вибір» і Вікторія Півень, автор «Кращих подруг». Всі студентки навчаються на кафедрі журналістики.

Переможці отримали грамоти і красиві блокноти для запису нових сценаріїв. Нагороджені поділилися творчою кухнею. Валерія Караянева розповіла, що її образи навіяні біблійними подіями при тому, що дійство відбувається в інший історичний час. Вікторія Півень відкрила секрети «Кращих подруг» – сюжет заснований на реальних подіях.

Голова журі Лариса Євдокимова висловилася про можливе інсценування представлених робіт в студентському театрі «Росток».

Студенти обговорили умови участі в Міжнародному фестивалі християнських фільмів (International Christian Film Festival) http://www.internationalcff.org/), про який розповіли Євген Лященко та Едуард Єременко. Було висловлено пропозицію зв’язатися для з’ясувань подробиць з університетами, вже беруть участь в цьому фестивалі.

Кіносценарії майбутніх журналісток з’явились завдяки проекту “Сценарист Pictures” в рамках першого в УАЦВО конкурсу студентських проектів. http://ugi.edu.ua/konkurs-studentskih-proektiv/

Команда “Сценарист Pictures” в складі Євгена Лященко, Олени Самаріної та Аліни Кожух завершила проект и святковий вечір анонсованими напередодні «восхитительными блюдами от Елены и Алины» – яблучною шарлоткою і «брауні» власного приготування.

Олена Самаріна

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: