День відкритих дверей зібрав рекордну кількість абітурієнтів

25 та 26 березня в Українському адвентистському центрі вищої освіти відбувся довгоочікуваний День відкритих дверей. Майбутні студенти приїхали з усіх куточків України. Цей день відзначився не тільки рекордною кількістю абітурієнтів, а ще й тим, що усі бажаючі за попередньою реєстрацією мали змогу пройти пробне ЗНО абсолютно безкоштовно.

Також усі гості, які були попередньо зареєстровані, отримали сертифікат на 1000 гривень на власний рахунок за умови вступу в УГІ.

Силами студентів усіх курсів УГІ та УАТІ було організоване урочисте відкриття, яке кардинально відрізнялося від проведення в усі минулі роки. Цього разу не було формальних виступів адміністрації з довгим розповідями про привілеї та кафедри навчального закладу. Все свято пройшло динамічно та з гумором. Представники адміністрації, ректор УГІ Людмила Штанько та президент УАЦВО Андрій Шевчук виголосили короткі та інформаційні промови, які були лаконічно вплетені в основну програму.

Під час Дня відкритих дверей нового формату студенти показали, як до великого князя Ігора приїхав молодий абітурієнт Олежка зі своєю бабусею Дунею. Князь розповідав молодцю про всі привілеї кафедр УГІ та допомагав йому визначитись, куди ж вступати. Змій Горинич зі своїм бюджетом княжої казни, сильні хлопці-фізкультурники, оперативні жуналісти, філологи, які допомогли Олежці достукатися до прекрасної незнайомки – всі казкові герої  показували певну спеціальність.

Побачивши усі представлення, Олежка зрозумів, що вчитись – це круто, але професію треба обирати з серцем. Свято завершилось прощальною піснею, в якій студенти бажали успіху та натхнення абітурієнтам. Захід пройшов з гумором та в дружній атмосфері.

Натхненні виступом абітурієнти пішли писати пробне ЗНО та творчий конкурс із журналістики. А ті, хто ще не визначився з майбутньою професією, були запрошені на круглий стіл з адміністрацією, де вони могли ще ближче познайомитись з усіма плюсами та мінусами навчального закладу.

Варто зауважити, що тренінг «Пробне ЗНО» був проведений з дотриманням регламенту пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Було розроблене положення, затверджено регламент, проведене навчання та подальший інструктаж старших інструкторів, інструкторів та відповідальних за пункти обслуговування.

Також для абітурієнтів були організовані екскурсії по кампусу УАЦВО та місту Буча, різні тренінги та багато цікавих активіті.

Під час тренінгів гості змогли ближче ознайомитися із спеціальностями, відчути себе фахівцем та задати запитання завідувачам кафедр. Тренінги проходили по різних локаціях. До прикладу, кафедра журналістики розмістилася на студії телеканалу «Надія», де абітурієнти спробували себе в ролі дикторів та вчилися начитувати тексти для радіо програм.

Побачити діяльність кафедри кібернетики можна було в комп’ютерному класі. Прямо на очах відвідувачів викладач Віталіна Павленко написала коротку програму і показала, яким чином її можна використовувати.

Своїми враженнями після дня відкритих дверей ділиться майбутня студентка Анастасія Шкода з міста Щорс: «Мені дуже сподобалось. В цьому році інститут підготувався набагато краще, було дуже багато людей, цікава програма та смачна їжа. Тут є певна атмосфера, в якій хочеться знаходитись, тому я хочу вступати саме сюди.»

В підсумку день відкритих дверей відвідало більше 100 людей, з яких близько 70 були абітурієнтами. 61 людина писала пробне ЗНО та творчий залік із журналістики. Також більше 60 людей отримали сертифікати на знижку в 1000 грн на навчання.

Для інституту це був перший досвід проведення ДВД такого масштабу, маємо надію, що й в майбутньому ми будемо виводити наш інститут на зовсім інший рівень та кожного року дивувати абітурієнтів привілеями, креативністю та відкритістю. А на кінець хочеться побажати Обирайте з серцем.

Анжеліка Ювженко

Фото: Михайло Росляк