Команда УГІ відвідує київські школи та церкви

Наближається день відкритих дверей і Український гуманітарний інститут все більше розповідає про свої переваги та можливості учням і їхнім батькам. Одним з кроків для цього є поїздки команди зі студентів та працівників в школи та релігійні громади Києва.

Так, 24 лютого УГІ приймав Лівобережний духовний центр, 3 березня команда проводила суботнє служіння в прямому ефірі з Правобережного духовного центру. 17 березня планується проведення служіння в церкві на Ямській, розповідає ректор інституту Людмила Штанько.

“Наша ціль – більше інтеграції з київською молоддю, тому що ми розуміємо, що в Києві є багато навчальних закладів, які можна обрати, але сподіваємося все ж таки налагодити такі зв’язки, для того щоб і молоді люди з Києва бачили перевагу в навчанні в Бучі”, – говорить вона.

Подібний досвід в УГІ вже є, в 2015 році майже весь 11 клас школи “Досвітня зоря” вступив на навчання на різні спеціальності інституту.

“Я думаю, що завдяки різним проектам та співпраці молоді люди будуть орієнтовані на те, щоб обрати наш навчальний заклад. Тому, Київ, чекайте нас, ми ще до вас приїдемо неодноразово”, – сказала ректор.

Окрім цього, планується раз на місяць робити прямі ефіри суботнього ранкового богослужіння з молодіжної церкви Українского гуманітарного інституту.