Майстер-клас з інформаційної журналістики відбувся в УГІ

30 вересня відбувся майстер-клас на тему «Як писати новини для інформаційного агентства?» Цим Студентський медіа-центр Українського гуманітарного інституту продовжив цикл навчально-практичних заходів для журналістів-початківців.

Провів майстер-клас керівник молодіжного відділу національного інформагентства УКРІНФОРМ, політичний аналітик Артем Стельмашов.

Зустріч почалася зі знайомства. І продовжилася теоретичним екскурсом в інформаційну журналістику. Артем Стельмашов зосередив увагу учасників майстер-класу на тому, як правильно писати новини саме для інформагентств, підбирати і формулювати заголовки та контактувати з агентствами. Теоретичні знання викладач доповнював своїм чималим професійним досвідом. Він підкреслив важливе соціальне значення інформації в суспільстві, її корисність та вміння журналіста подавати факти правдиво.

Учасники майстер-класу залишилися задоволеними. Вони не лише дізналися про особливості  інформаційного виробництва, а й отримали можливості співпрацювати з інформаційними агентствами в майбутньому.  Адже двері для професійних журналістів у них завжди відчинені.

Олена Дічева