30 Жов

  • Опублікував Аліна Сахненко
  • Рубрика Новини
  • Коментарі 1

28 жовтня пройшов традиційний благодійний концерт Барви осені. Такий захід відбувається в УГІ щороку і збирає всіх бажаючих долучитися до допомоги тим, хто її потребує.

В залі лунали виступи студентів, працівників УГІ, телеканалу Надія та приїжджих гостей. Спів, декламування віршів та навіть невеличка пантоміма розважали гостей і супроводжувалися бурхливими оплесками.

“Дуже сподобалась атмосфера вечора і чудові виступи. Особливо мене вразили виступи наймолодших учасників, які були дуже сміливі”, – відмітила студентка 2 курсу Анна Балігар.

Цього року на концерті зібрали кошти для студентки інституту Яни Донцової, яка швидко втрачає зір. Для неї пожертвували більше 12 тис. грн., що дасть дівчині можливість зробити необхідну операцію і бачити. На допомогу Яні збирали також кошти і під час благодійного ярмарку.

Завершився концерт зверненням пастора студентської церкви Адвентистів сьомого дня Олексія Тетянечка, який наголосив, що друг завжди готовий прийти на допомогу. Він подякував усім присутнім за їх небайдужість і звернув увагу Яни на те, що в цьому залі зібралися її друзі.

Нагадаємо, що в минулому році концерт «Барви осені» проводився з ціллю підтримки проекту «Східний янгол».

1 коментар

Напишіть коментар