На благодійному концерті зібрали більше 30 тисяч гривень

Чудовий настрій панує в заповненому залі. За кулісами готуються до виступу, оператори теж на низькому старті – скоро розпочнеться довгоочікуваний благодійний концерт. На сцену виходять ведучі, які запрошують першу найменшу учасницю, маленьку Емілію. Дівчинка виконує пісню про тата. Кожен учасник за допомогою жеребкування обирає наступного виконавця, тож всі напоготові. Гості не шкодують аплодисментів і захоплено вітають співаків.

Так 24 березня розпочався щорічний благодійний концерт “Пісня року”, який має на меті допомоги тим, хто цього потребує. Цьогоріч вперше збирають кошти відразу на двох людей.

Інна Хохлюк – студентка УГІ, у якої з самого дитинства були проблеми з очима. Останнім часом її зір дуже сильно погіршився і вона потребує грошей на операцію. Друга дівчина – Ірина Пилипенко, якій поставили страшний діагноз – рак. Вона вже розпочала лікування і також потребує допомоги.

В концерті беруть участь студенти Українського гуманітарного інституту та Українського теологічного інституту, працівники та гості. В кінці виступає чоловічий квінтет. П’ятеро хлопців співають так, що аж мурашки по шкірі. Та на цьому дійство не закінчується. Всі присутні мають змогу взяти участь в благодійному ярмарку. Столи аж вгинаються від різноманітних смаколиків, а гості насолоджуються частуванням.

“Пісня року” зібрала 30 396 грн для лікування двох дівчат і показала, які чудеса Бог робить через нас, адже ніколи не знаєш, коли тебе може спіткати біда.

Текст, фото: Євгеній Семеняк