На конференції християнських таборів дізналися про УГІ

2 листопада представники від рекламного відділу Українського гуманітарного інституту, студенти на чолі з ректором УГІ Людмилою Штанько побували на щорічній конференції Асоціації християнських таборів та представили там навчальний заклад.

Під час конференції присутні змогли дізнатися про УАЦВО, можливості освіти та про особливості навчального закладу. Оскільки конференція була міжнародною, то багато учасників отримали можливість особисто познайомитися із інститутом, про який чули від знайомих або з телеканалу Надія.

Присутні на конференції отримали в подарунок різноманітну рекламну продукцію, а саме: блокноти, ручки і флаєри з офіційним логотипом УГІ. Родзинкою рекламної програми став макет території кампусу. На макеті гості могли побачити споруди кампусу, дороги, спортивні та дитячий майданчики, озера та навіть дерева. Доречі, Український гуманітарний інститут – єдиний в Україні навчальний заклад з подібним макетом.

Щорічну міжнконфесійну конференцію служителів християнських таборів ReCamp-2017 відвідали більше 300 учасників з 10 країн.

Євгеній Лященко