Науковці та філософи обговорили підсумки 500-річчя з дня реформації

28 березня провідні філософи, політики та економісти зібралися в Українському гуманітарному інституті, щоб поговорити про економічні і духовні наслідки 500-річчя реформації в Україні.

Захід проходив у форматі круглого столу. Організаторами стали Інститут еволюційної економіки та Український гуманітарний інститут.

«У нас зібралось багато прекрасних людей. Це і один із перших депутатів незалежної України Олександр Сугоняко, і перший генеральний прокурор Віктор Шишкін, тут також був Анатолій Дроб’язко, який стояв у витоків банківської системи України», – розповів один з організаторів, кандидат економічних наук Ігор Макаренко.

В ході круглого столу, експерти шукали причини виникнення економічної кризи в Україні, а також її різновидів: фінансової, інвестиційної та інноваційної криз. Гості розглянули економічні питання в розрізі філософії та релігієзнавства.

«Я думаю, що розмова виявилась дуже цікавою, всі учасники були задоволені, а УГІ надав нам чудову можливість об’єднатися і поспілкуватися. Ми прийшли до висновку, що філософський і гуманітарний фактори дійсно важливі у вирішенні питань антикризової політики», – поділився Ігор Макаренко.

На завершення учасники висловили надію, що такий захід пройде ще не раз.

Аліна Сахненко

Фото: Суламіта Демчина

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: