Оголошені результати Конкурсу юних журналістів

На Дні відкритих дверей 25 березня в Українському гуманітарному інституті було оголошено результати Конкурсу юних журналістів. Цьогоріч на конкурс було представлено дев’ять робіт за трьома тематичними напрямами.

У номінації «Для тих, хто пише» участь брали 8 учасників, і лише одна робота представляла номінацію «Для тих, хто знімає відео».

Під час оцінювання робіт члени журі, до числа яких входили викладачі кафедри журналістики, а також журналісти з великим практичним досвідом, враховували такі критерії: оригінальність підходу до теми, логічність викладу думок, грамотність, вміння викладати факти, вміння аналізувати і робити висновки, образність, асоціативність мислення, позиція автора як особистості, заголовок (доречність, виразність, відповідність темі тощо).

В результаті перевірки в номінації «Для тих, хто пише» перемогу здобули:

1 місце – Юрій Поліщук (Львів) з роботою «Освіта – двері в майбутнє».

2 місце – Юлія Біленька (Гостомель). Назва роботи: «Людина, яка своєю працею та любов’ю до життя змінює світ».

3 місце – Наталія Яницька (Гостомель). Назва роботи: «Україна – це Європа, Гостомель – це частина України».

В номінації «Для тих, хто знімає відео» перше місце здобула Альона Білик з роботою «Тінь майбутнього».

Переможці конкурсу отримують знижки на перший рік навчання за умови вступу на спеціальність «Журналістика» у 2018 році, а також запрошуються на тренінг відомого бразильського журналіста з 23 по 26 квітня, який відбудеться на території Українського гуманітарного інституту.

За детальнішою інформацією звертайтеся за номером 063 888 25 17.

Світлана Рибак