Студенти зможуть отримати гранти на свої проекти від бучанської влади

Громада м. Бучі за ініціативи мерії створює робочу групу, яка буде формувати стратегію розвитку бучанського регіону. Український гуманітарний інститут запрошений до цієї робочої групи і також запрошуються долучатися і студенти. Також на тему «Стратегія сталого розвитку громади» 18 грудня в бучанській міській адміністрації відбувся круглий стіл.

«В зв’язку з тим, що наше студентство є активним в плані своєї громадянської позиції і здійснює достатньо значний вплив на громаду м. Бучі, ми очікуємо активності від студентів УГІ в плані написання проектів, які би ми могли включити в місцевий бюджет. Тобто студентські проекти мають всі шанси стати частиною бюджету і загальних проектів Бучі», – розповіла ректор УГІ Людмила Штанько.

Після зимових канікул відбудеться студентський круглий стіл щодо цієї ініціативи, тому всіх бажаючих закликають проявити себе і залучити фінанси не тільки від навчального закладу.

«Я думаю, що це абсолютно інший рівень. Якщо наші студенти вийдуть на рівень громади, це продемонструє їх здатність функціонувати в будь-якому місці. У них з’явиться важливий досвід, і я закликаю їх не втрачати такої можливості», – наголосила ректор.

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: