26 Гру

Громада м. Бучі за ініціативи мерії створює робочу групу, яка буде формувати стратегію розвитку бучанського регіону. Український гуманітарний інститут запрошений до цієї робочої групи і також запрошуються долучатися і студенти. Також на тему «Стратегія сталого розвитку громади» 18 грудня в бучанській міській адміністрації відбувся круглий стіл.

«В зв’язку з тим, що наше студентство є активним в плані своєї громадянської позиції і здійснює достатньо значний вплив на громаду м. Бучі, ми очікуємо активності від студентів УГІ в плані написання проектів, які би ми могли включити в місцевий бюджет. Тобто студентські проекти мають всі шанси стати частиною бюджету і загальних проектів Бучі», – розповіла ректор УГІ Людмила Штанько.

Після зимових канікул відбудеться студентський круглий стіл щодо цієї ініціативи, тому всіх бажаючих закликають проявити себе і залучити фінанси не тільки від навчального закладу.

«Я думаю, що це абсолютно інший рівень. Якщо наші студенти вийдуть на рівень громади, це продемонструє їх здатність функціонувати в будь-якому місці. У них з’явиться важливий досвід, і я закликаю їх не втрачати такої можливості», – наголосила ректор.

Напишіть коментар