УГІ запрошує театральні колективи взяти участь в конкурсі

На теренах Київщини у курортному місті Бучі вступає в дію творчий проект «POST TENEBRAS LUX» присвячений 500-річчю Реформації, в рамках якого проходить Всеукраїнський театральний фестиваль-конкурс з однойменною назвою.

Український гуманітарний інститут запрошує студентські і молодіжні театральні колективи України взяти участь у фестивалі-конкурсі, який відбудеться 5 листопада 2017 року за адресою: м. Буча, вул. Інститутська 14, багатофункціональний комплекс ПВНЗ «Український гуманітарний інститут».

Метою фестивалю-конкурсу є розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

Головними завданнями фестивалю конкурсу є:

– активізація культурно-мистецького життя студентської молоді та зміцнення творчих зв’язків;

– виявлення та підтримка молодих талантів;

– розвиток національних традицій, духовне збагачення кожної особистості.

Організатори конкурсу:

Приватний вищий навчальний заклад «Український гуманітарний інститут».

За підтримки Міністерства культури України

Інформаційна підтримка: ТК «Надія»

В конкурсі беруть участь студентські колективи всіх напрямків театрального мистецтва.

Критерії оцінки: повнота і виразність розкриття теми твору; розкриття і яскравість художніх образів, виконавський рівень; сценічність/пластика, костюм, культура виконання; художнє оформлення вистави, реквізит; дикція акторів; відповідність репертуару віковим особливостям виконавців.

Колективи представляють на конкурс маленькі сценічні форми, моновистави, етюди, вистави або п’єси, які мають композиційно закінчений характер. На вікові групи не розділяються. Тривалість виступу до 20 хв.

Електронну заяву можна заповнити за адресою:

Контактна особа: Євдокимова Лариса Володимирівна,

тел.: (063) 205-64-87, e-mail: evdokimova@ugi.edu.ua

Організаційний внесок: 150 грн.

Реквізити для оплати:

Призначення платежу: за участь у фестивалі-конкурсі.

Про необхідність бронювання місць для проживання, організацію харчування та перевезення повідомляйте заздалегідь.

Примітки:

1. Проїзд учасників конференції, обід, проживання – за власний кошт учасників.
  2. Адреса Інституту: Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська, 14

Проїзд:

Метро станція «Академмістечко» (вихід з першого вагону, в переході направо) проїзд на маршрутному автобусі № 381 (Київ – Буча) 25–30 хв. до зупинки «Школа». Пройти два квартали по вулиці Тургенєва (школа залишається ліворуч), до вулиці Інститутська, повернути праворуч, до  вул. Інститутської, 14 (200 метрів).

Можливий організований підвіз автобусом від метро «Академмістечко» за умови попередньої домовленості. (Автобус інституту відходитиме від місця зупинки рейсового маршрутного таксі № 381.)