Співак з Аргентини заспівав в УГІ

Denny Luz, співак, композитор, диригент і викладач музики в Universidad Adventista del Plata (Аргентина) приїжджав в Одесу, щоб провести там благодійний концерт 10 березня. Повертаючись додому, він заїхав до УГІ, щоб познайомитися із студентами та заспівати і для них. Ця подія відбулася 13 березня.

За час свого перебування на території студентського містечка Denny із дружиною оглянули кампус та навчальні аудиторії, познайомилися зі студентами та працівниками, а також з’їздили на екскурсію в Київ.

Концерт проходив у форматі діалогу із гостем. Ведучі, Олег і Маша Бокові спілувалися із приїжджим, задавали йому різноманітні запитання, в ході яких Denny розповів, що відчувати музику почав ще у трьохрічному віці.

“Мені дуже сподобався концерт. Хоч я і далека від музики, але це торкнулося мого серця. Також особливо хочеться відзначити ведучих, які дуже майстерно, з почуттям гумору провели концерт. Ще я не могла не помітити, яка хороша сім’я в нашого гостя, це дуже приємно бачити”, – відгукується працівник деканату Зінаїда Бевзюк.

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: