Студенти отримають можливість знайти спонсорів для свого навчання

В кінця лютого-на початку березня ректор Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько побувала на трьохденному тренінгу, присвяченому фандрейзингу, який проводить ADRA.

Фандрейзинг — це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей та ін) для реалізації проектів та / або підтримання існування організації. Фактично, це спосіб отримання фінансів просто за рахунок того, що людина готова фінансувати або конкретну потребу, або конкретний проект.

Під час тренінгу ректор представила проекти УГІ, такі як допомога студентам, які гарно навчаються, безкоштовне навчання студентів із зони АТО та тих, хто має високі бали.

“Деякі організації зацікавилися у співпраці з нами, тому, ми маємо надію, що кількість донорів збільшиться і розшириться”, – поділилася Людмила Штанько.

Також вона розповіла, що планує провести подібний тренінг для студентів, які зацікавлені займатись такою діяльністю.