Студенти та працівники приєдналися до акції “Серце до серця”

18 квітня на території Українського гуманітарного інституту розпочалася акція “Серце до серця”. Саме в цей день сто років тому було засноване Товариства Червоного Хреста України. В нашій країні така акція проводиться в тринадцяте.

Всім жителям кампусу було запропоновано одягнутися в червоне і поділитися частинкою коштів з тими, хто цього потребує. Цього разу гроші підуть на обладания для дітей з вадами слуху.

“Ми одягнулися в червоний колір, щоб таким чином заявити і показати, що готові підтримати благодійність і виявити добро і любов для тих, хто має в цьому потребу”, – пояснює президент студентської ради Петро Продан.

Акція триватиме до 22 квітня, а значить, всі бажаючі можуть приєднатися до виявлення добра.

Аліна Сахненко