Студенти УГІ зможуть поїхати по обміну в Литву

Під час робочої поїздки ректор Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько відвідала Міжнародний університет LCC (Клайпеда, Литва). Там вона домовилася про майбутню співпрацю навчальних закладів. Міжнародний університет LCC схожий на УГІ тим, що заснований на християнських принципах. В цьому навчальному закладі навчаються студенти з країн колишнього СРСР, Азії та інших.

«У нас із цим університетом є схожі напрямки: філологія, міжнародний бізнес, міжнародна економіка комунікації – тобто наша журналістика. Після підписання меморандуму наші студенти зможуть поїхати в цей навчальний заклад по програмі ЕРАЗМУС», – розповіла ректор і додала, що залишилося укласти договір і почати співпрацювати.

Також вона наголосила, що викладання в Міжнародному університеті LCC відбувається англійською мовою і висловила надію, що це стане додатковим стимулом до вивчення мови.

Крім цього, можлива співпраця у сфері наукового обміну. Ректор розповіла, що в Міжнародному університеті часто проводяться різноманітні наукові заходи, які фінансуються певними організаціями або грантодавцями, і це чудова можливість взяти участь в такому проекті.

Ще одним аспектом співпраці стане короткотерміновий обмін в будь-яких напрямах, в тому числі в академічних, наукових, і навіть в спортивних. Спортивні команди УГІ матимуть можливість відвідувати турніри в інших країнах, розповіла ректор.

«Можливостей для співпраці дуже багато, а в плані короткострокового обміну взагалі немає меж для фантазії», – наголосила Людмила Штанько.

Тетяна Вірьовка